plende

Weź udział w wyścigu smoczych łodzi! Dołącz do drużyny AMiSNS!

Wyścigi smoczych łodzi to jedna z atrakcji tegorocznego Elbląskiego Święta Chleba. Rywalizacja wioślarzy została zaplanowana na 27 sierpnia (sobota). Do udziału w imprezie zapraszamy wszystkich chętnych amatorów: grupy nieformalne, zakłady pracy, organizacje pozarządowe, przedstawicieli instytucji, samorządów i klubów sportowych. Załoga składa się z 16 osób plus dobosz. Co ważne, mogą to być załogi mieszane – liczba kobiet i mężczyzn może być dowolna. Główną areną zmagań smoczych łodzi będzie tradycyjnie rzeka Elbląg, pomiędzy mostami Wysokim a Niskim. Początek zawodów zaplanowano na o godz. 10. Dla trzech najlepszych ekip przewidziano puchary prezydenta miasta oraz medale, a dla wszystkich drużyn pamiątkowe dyplomy. Startujący zawodnicy są zobowiązani do udziału w wyścigach w kamizelkach asekuracyjnych, które zapewnią organizatorzy. Na każdej łodzi nad bezpieczeństwem uczestników wyścigów będzie czuwał sternik.

Organizatorami VIII Wyścigu Smoczych Łodzi na rzece Elbląg o puchar prezydenta Witolda Wróblewskiego są: Urząd Miejski w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Swoją osadę, złożoną m.in. ze studentów, absolwentów, pracowników planuje wystawić Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych. Zapraszamy chętnych do startu! Zgłoszenia przyjmujemydo 15.08. pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w mailu prosimy o podanie swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu

Facebook

Newsletter

Zaakceptuj Warunki korzystania oraz Polityka prywatności

Kontakt

Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych

82-300 Elbląg, ul. Lotnicza 2

© Copyright AMISNS 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.