plende

Skorzystaj z szansy rozwoju zawodowego za granicą! Rekrutacja dla kadry dydaktycznej i administracyjnej na rok akademicki 2022-2023 przedłużona!

W dalszym ciągu zachęcamy pracowników AMiSNS do udziału w Programie Erasmus+, zapewniającym dofinansowanie mobilności kadry dydaktycznej i administracyjnej w roku akademickim 2022/2023.

W ramach programu Erasmus+ pracownicy naukowo-dydaktyczni i administracyjni mają możliwość ubiegania się o dofinansowanie wyjazdów do krajów Unii Europejskiej w celu zdobycia doświadczenia zawodowego, rozwoju zawodowego oraz wymiany dobrych praktyk i zacieśnienia współpracy między instytucjami szkolnictwa wyższego.

Erasmus+ finansuje dwa rodzaje mobilności:

· nauczanie na uczelni partnerskiej,

· szkolenia.

Rekrutacja

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 sierpnia 2022


Proces aplikacji:

1. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego (nie później niż do 10 sierpnia).

2. Informacja o procesie aplikacyjnym zostanie przesłana bezpośrednio na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

3. Po zakończonej rekrutacji, Komisja rekrutacyjna zweryfikuje i wybierze kandydatów mogących wziąć udział w mobilności.

4. Uczelniany Koordynator Programu Erasmus+ poinformuje kandydatów drogą mailową o kolejnych krokach.

 

Kandydaci mogą wybrać miejsce swojej mobilności w krajach w których AMiSNS ma zawarte umowy międzyinstytucjonalne z innymi uczelniami.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o zakwalifikowaniu do Programu decydują: spełnienie wymogów formalnych przez kandydata, jak i określone w Programie ramy finansowania.

Zgłoszenia zostaną zweryfikowane do 12 sierpnia 2022 r.

Szczegółowe informacje dotyczące Programu ERASMUS+ można uzyskać bezpośrednio u koordynatorów projektu (w pokoju 102) lub na stronie internetowej uczelni w zakładce ERASMUS+ --> Kadry --> Zasady rekrutacji.

 

Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


tel. 451 177 575

Facebook

Newsletter

Zaakceptuj Warunki korzystania oraz Polityka prywatności

Kontakt

Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych

82-300 Elbląg, ul. Lotnicza 2

© Copyright AMISNS 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.