plende

Ratownictwo medyczne oraz medycyna ratunkowa w Polsce i Wielkiej Brytanii

Studenci Wydziału Nauk o Zdrowiu

Zapraszamy do wzięcia udziału w rozmowach prowadzonych na żywo na platformie StreamYard.

W dniu 15 września o godzinie 19.00 gościem programu będzie Alex Hepner, ratownik medyczny, który opowie o doświadczeniach własnych związanych z ratownictwem medycznym i medycyną ratunkową w Polsce i  Wielkiej Brytanii, gdzie pracuje obecnie. To doskonała okazja, by porozmawiać o międzynarodowej medycynie ratunkowej, poznać organizację służb ratownictwa medycznego w innych krajach, obszary ratownictwa medycznego i medycyny ratunkowej w krajach europejskich.

Nordisk Trygghet Live to cykl rozmów prowadzonych na żywo na platformie StreamYard z zaproszonymi gośćmi przy udziale widzów.  To doskonała okazja do wymiany doświadczeń i gromadzenia wiedzy, która pochodzi z wielu odmiennych obszarów i poparta jest różnymi doświadczeniami.

Jeden z dwóch prowadzonych bloków tematycznych zatytułowany jest: Porozmawiajmy o ratownictwie medycznym, medycynie ratunkowej i intensywnej terapii.

Te szczególne rozmowy z zaproszonymi gośćmi i spotkania z widzami, dedykowane są osobom, które interesują się tymi dziedzinami medycyny.

Przejdź do spotkania

 

Zrzut ekranu 2022 09 15 081735

Facebook

Newsletter

Zaakceptuj Warunki korzystania oraz Polityka prywatności

Kontakt

Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych

82-300 Elbląg, ul. Lotnicza 2

© Copyright AMISNS 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.