plende

Katalog on-line

biblioteka

Katalog on-line

 Drodzy Studenci!

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom i oczekiwaniom został uruchomiony Księgozbiór Biblioteki on-line - kliknij tutaj Program Libra NET dla ułatwienia dostępu znajduje się również na głównej stronie www.amisns.edu.pl

Katalog on - line umożliwia studentom Elbląskiej Uczelni Humanistyczno - Ekonomicznej samodzielne korzystanie znajdując się np. domu, pracy, autobusie, o każdej porze dnia z dowolnego urządzenia posiadającego dostęp do internetu (komputer, tablet, telefon komórkowy) ma możliwość przeglądania, rezerwacji zasobów biblioteki, prolongaty wypożyczonych wcześniej książek.
Program Libra NET pozwala na zawężanie listy z wynikami za pomocą doskonale znanego czytelnikom mechanizmu filtrów, a także podgląd aktualnych zestawień bibliograficznych tworzonych przez bibliotekarza, takich jak nowości czy zestawienia tematyczne.
Czytelnik ma możliwość przeglądania własnego konta wypożyczeń, gdzie znajdują się między innymi informacje o pozycjach zarezerwowanych (termin odbioru), wypożyczonych (możliwość prolongaty) i przetrzymywanych. Co ważne, po rezerwacji książki, Pani Natalia Bukiert-Jernat przygotuje ją dla Państwa i powiadomi o możliwości odbioru drogą mailową lub telefonicznie.

Aby móc zalogować się na swoje konto należy skontaktować się drogą elektroniczną na adres biblioteka@amisns.edu.pl. w treści podając: „proszę o wygenerowanie indywidualnego kodu aktywującego konto dla (imię, nazwisko, nr indeksu).”

Wygenerowany kod zwrotnie zostanie odesłany na adres e- mail, z którego prośba o kod została przesłana.

Facebook

Newsletter

Zaakceptuj Warunki korzystania oraz Polityka prywatności

Kontakt

Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych

82-300 Elbląg, ul. Lotnicza 2

© Copyright AMISNS 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.