plende

Konsultacje psychologiczne

pakiet wsparcia psychologicznego

Konsultacje psychologiczne

Prowadząc taki kierunek studiów jakim jest psychologia doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna jest równowaga psychiczna. Wiemy też, że życie potrafi zaskoczyć każdego i to w różnych obszarach zarówno tych zawodowych jak i prywatnych.
W związku z obecną sytuacją związaną z pandemią postanowiliśmy, że dla wszystkich studentów AMiSNS dostępny będzie psycholog, który w każdą pierwszą sobotę miesiąca w godzinach od 9.00 do 10.30 Będzie dostępny pod adresem e-mail: psycholog@euh-e.edu.pl lub telefonicznie 502-500-006.
Wsparcie dotyczy wszystkich obszarów funkcjonowania, nie jest psychoterapią, ale może być cennym ukierunkowaniem własnego rozwoju. Spotkania są dobrowolne, nieodpłatne i oczywiście spełniają wszelkie wymogi dyskrecji i anonimowości.
Na czas zawieszonych zajęć w Uczelni osobisty kontakt zostaje wstrzymany.
Jest możliwość uzyskania wsparcia telefonicznego, dzowniąc pod nr tel. 502 500 006.
Dodatkowo dla osób, które wolałyby uzyskać wsparcie w postaci porady mailowej zachęcamy do kontaktu poprzez wysłanie wiadomości na adres psycholog@euh-e.edu.pl lub też do skorzystania z formularza kontaktowego dostępnego poniżej. 
 
Pani mgr Joanna Gawlicka wychodząc na przeciw potrzebom i oczekiwaniom, przygotowała również materiał edukacyjno - szkoleniowy w formie filmowej. 
Zapraszamy do obejrzenia.
Jak radzić sobie ze stresem, lękiem, niepewnością? - pobierz film
 
Polskie Towarzystwo Psychologiczne oddział w Olsztynie oraz Konsultant Wojewódzki w dziedzinie psychologii klinicznej informują o działaniu telefonicznej pomocy psychologicznej - SZCZEGÓŁY
Bezpłatna pomoc psychologiczna dla osób, które udzielają pomocy uchodźcom z Ukrainy w każdy wtorek i piątek od 10.00 do 11.00 w maju i czerwcu 2022 r. Konsultacje prowadzi dr Ryszard Makarowski, prof. AMiSNS, wykładowca na kierunku psychologia. 
Zainteresowane osoby proszone są o kontakt - tel.  608018008

formularz kontaktowy

Facebook

Newsletter

Zaakceptuj Warunki korzystania oraz Polityka prywatności

Kontakt

Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych

82-300 Elbląg, ul. Lotnicza 2

© Copyright AMISNS 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.