Konsultacje psychologiczne

pakiet wsparcia psychologicznego

Konsultacje psychologiczne

Prowadząc taki kierunek studiów jakim jest psychologia doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna jest równowaga psychiczna. Wiemy też, że życie potrafi zaskoczyć każdego i to w różnych obszarach zarówno tych zawodowych jak i prywatnych.
W związku z obecną sytuacją związaną z pandemią postanowiliśmy, że dla wszystkich studentów EUH-E dostępny będzie psycholog, który w każdą pierwszą sobotę miesiąca w godzinach od 9.00 do 10.30 Będzie dostępny pod adresem e-mail: psycholog@euh-e.edu.pl lub telefonicznie 502-500-006.
Wsparcie dotyczy wszystkich obszarów funkcjonowania, nie jest psychoterapią, ale może być cennym ukierunkowaniem własnego rozwoju. Spotkania są dobrowolne, nieodpłatne i oczywiście spełniają wszelkie wymogi dyskrecji i anonimowości.
Na czas zawieszonych zajęć w Uczelni osobisty kontakt zostaje wstrzymany.
Jest możliwość uzyskania wsparcia telefonicznego, dzowniąc pod nr tel. 502 500 006.
Dodatkowo dla osób, które wolałyby uzyskać wsparcie w postaci porady mailowej zachęcamy do kontaktu poprzez wysłanie wiadomości na adres psycholog@euh-e.edu.pl lub też do skorzystania z formularza kontaktowego dostępnego poniżej. 
 
Pani mgr Joanna Gawlicka wychodząc na przeciw potrzebom i oczekiwaniom, przygotowała również materiał edukacyjno - szkoleniowy w formie filmowej. 
Zapraszamy do obejrzenia.
Jak radzić sobie ze stresem, lękiem, niepewnością? - pobierz film
 
Polskie Towarzystwo Psychologiczne oddział w Olsztynie oraz Konsultant Wojewódzki w dziedzinie psychologii klinicznej informują o działaniu telefonicznej pomocy psychologicznej - SZCZEGÓŁY
 

formularz kontaktowy

Facebook

Newsletter

Zaakceptuj Warunki korzystania oraz Polityka prywatności

Kontakt

Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych

82-300 Elbląg, ul. Lotnicza 2

© Copyright AMISNS 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.