Zarządzanie

ogłoszenia dla studentów

BNP Paribas przybliży studentom Cele Zrównoważonego Rozwoju

slider LOB

Jak i dlaczego sektor finansowy włącza się w realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ? O tym 17 czerwca o godz. 16:00 opowie Agnieszka Michalik, ekspertka ds. CSR i zrównoważonego rozwoju w Banku BNP Paribas. Adresowany do studentek i studentów webinar organizowany jest w ramach cyklu otwartych spotkań Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Na spotkanie obowiązuje rejestracja.

Zapisz się na spotkanie: https://fob.clickmeeting.com/poznaj-cele-zrownowazonego-rozwoju/register?fbclid=IwAR0l03u2ML6YWh1HLIwhM623kib3GzxJiZtaVBURI3cDTUjd_kZErqyTb8c

W jaki sposób Bank BNP Paribas zarządza wpływem na otoczenie – gospodarkę, środowisko naturalne i lokalne społeczności?  Jak dostosowuje ofertę produktów i usług do zmieniających się potrzeb klientów? To pytania, na które 17 czerwca o godz. 16:00 odpowie Agnieszka Michalik, ekspertka ds. CSR i zrównoważonego rozwoju w Banku BNP Paribas . Spotkanie będzie okazją do rozmowy o inicjatywach, które  podejmuje bank w dążeniu do osiągnięcia zadań wyznaczonych  w ramach globalnych Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDGs).

Spotkanie organizowane jest na platformie Clickmeeting. Obowiązuje rejestracja>>

Facebook

Newsletter

Zaakceptuj Warunki korzystania oraz Polityka prywatności

Kontakt

Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych

82-300 Elbląg, ul. Lotnicza 2

© Copyright AMISNS 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.