Zarządzanie

ogłoszenia dla studentów

Grywalizacyjna platforma edukacyjna dla studentów i wykładowców EUH-E

Udostępniona została grywalizacyjna platforma edukacyjna Score Hunter przygotowana przez BIK w ramach Programu NZB -  www.scorehunter.edu.pl.

Wykładowcy mogą wykorzystywać platformę Score Hunter podczas zajęć zdalnych ze studentami lub jako element pracy własnej studentów tworząc dedykowane grupy. Z platformy można korzystać do 29.01.2021r.

Platforma Score Hunter daje możliwość udokumentowania (z imienia i nazwiska oraz grupy) nauki/pracy/udziału on-line studentów.

Score Hunter - to innowacyjna platforma edukacyjna wykorzystująca elementy grywalizacji - edukująca w obszarach budowania wiarygodności finansowej, scoringu, oceny ryzyka, bezpieczeństwa danych osobowych itp. Dodatkowo studenci mogą zdobyć cenne nagrody!

Platforma Score Hunter składa się z kilku głównych elementów:

 • Historia studenta Grześka to gra scenariuszowa, w której skupiamy się na przedstawieniu mechanizmu budowania historii kredytowej i scoringu.
 • Pakiet krótkich pytań i quizów, dzięki którym pogłębiamy wiedzę na temat własnej historii kredytowej, narzędzi pozwalających na jaj monitorowanie, oceny ryzyka jak również sposobów na uniknięcie wyłudzenia kredytu na nasze dane i bezpieczeństwa danych osobowych.
 • Zestawu materiałów video, w których w niezobowiązujący sposób tłumaczymy wszystkie wspominane powyżej obszary tematyczne.
 • Dodatkowe elementy charakterystyczne dla gier, jak własny profil, rankingi, osiągniecia a także nagrody.
 • Pakietu tylko dla Wykładowców ułatwiającego Państwu zaadaptowanie tematyki budowania wiarygodności finansowej do Państwa zajęć, w skład którego wchodzi przykładowy scenariusz zajęć i zbiór prezentacji do wykorzystania.

Nie ma obowiązku, aby wykładowca rejestrował się na platformie, wystarczy, że prześle wiadomość z nazwami grup do przygotowania. Osobiście zachęcam do rejestracji i zobaczenia jakie zadania przygotowane są na platformie e-learningowej dla studentów.

Treść przykładowego maila jaki proszę wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. :

Proszę utworzyć następujące grupy studenckie:

Wpisz nazwy grup jakie mamy przygotować. Nazwy grup tworzymy zgodnie lub podobnie ze schematem:

Inicjał Imienia Nazwisko Wykładowcy_skrót nazwy uczelni lub wydziału lub grupy _Grupanr lub skrót grupy

Przykłady:

JKowalski_UMCS_Grupa1 lub JKowalski_UMCS_Finanse

MWasik_ZALN6_2

KN_Profit_2020  …itp.

-------------------------------------------------

STUDENCI - instrukcja dla studentów:

 1. Zarejestruj się na platformie www.scorehunter.edu.pl - klikając "Zarejestruj się" - podczas rejestracji wpisz swój adres e-mail.
 2. Na podanego maila otrzymasz link aktywacyjny - aktywuj hasło a następnie przejdź misję Start, wpisz swoje imię i nazwisko, wybierz swoją uczelnię i grupę, którą otrzymasz od wykładowcy (warto tu podać nazwę utworzonej grupy).
 3. Wykonaj zadania w poszczególnych misjach i wyzwania. Za każde dobrze zrealizowane zadanie otrzymasz punkty, które decydują o Twojej pozycji w rankingu. Zgormadzone punkty możesz wymienić na Nagrody. Najlepsi mają szansę zdobyć cenne Nagrody główne (Samsung Galaxy Watch).

Korzystanie z platformy możliwe jest zarówno na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych.

--------------------------------------------------

WYKŁADOWCY - instrukcja dla wykładowców – którzy będą chcieli otrzymać status Wykładowcy na platformie:

Abyście Państwo mogli korzystać z platformy Score Hunter jako Wykładowcy, konieczne jest podjęcie następujących działań:

 1. Rejestracja na platformie www.scorehunter.edu.pl  - w tym momencie dostępna będzie dla Państwa standardowa wersja studencka. W kolejnych krokach zostanie zamieniona na wersję dla wykładowcy.
 2. Zarejestruj się na platformie www.scorehunter.edu.pl - klikając "Wejdź do gry!" lub "Zarejestruj się" - podczas rejestracji wpisz swój adres e-mail.
 3. Na podanego maila otrzymasz link aktywacyjny - aktywuj hasło a następnie przejdź misję Start, wpisz swoje imię i nazwisko, wybierz swoją uczelnię i grupę "Wykonuję zadanie indywidualnie - brak grupy". Osoby, które posiadały status wykładowcy w poprzedniej wersji platformy także muszą raz jeszcze się zarejestrować. Już w tym momencie można korzystać z platformy, ale bez uprawnień Wykładowcy.
 4. Wyślij poniższą wiadomość z informacją o zmianę statusu na „Wykładowca” na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (podaj swoje dane oraz nazwę Uczelni) wraz z informacją ile grup powinniśmy stworzyć w ramach bieżącego semestru.

Tytuł maila: Zmiana statusu na Wykładowca – Score Hunter

Treść maila:

„Pragnę poinformować, że zarejestrowałem/am się na platformie www.scorehunter.edu.pl . Proszę o zmianę statusu na Wykładowca.

Jestem wykładowcą: wpisz imię i nazwisko, nazwa uczelni

Proszę utworzyć następujące grupy studenckie:

Wpisz nazwy grup jakie mamy przygotować. Nazwy grup tworzymy zgodnie lub podobnie ze schematem:

Inicjał Imienia Nazwisko Wykładowcy_skrót nazwy uczelni lub wydziału lub grupy _Grupanr lub skrót grupy

Przykłady:

JKowalski_UMCS_Grupa1 lub JKowalski_UMCS_Finanse

MWasik_ZALN6_2

KN_Profit_2020

Itp.

 1. Po otrzymaniu powyższej informacji, dokonana zostanie zmiana Państwa statusu ze STUDENT na WYKŁADOWCA i stworzone zostaną grupy zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem. W każdej chwili można dosłać maila z zapotrzebowaniem na kolejne grupy.
 2. Przekaż Studentom adres platformy www.scorehunter.edu.pl wraz z nazwą grupy, aby w trakcie rejestracji mogli dokonać właściwego wyboru. Instrukcja dla studentów znajduje się poniżej.

 

RAPORT:

Dla każdej z utworzonych grup istnieje możliwość wygenerowania raportu, który będzie zawierał imiona i nazwiska studentów zarejestrowanych w danej grupie wraz z informacją ile zadań i jaki wynik osiągnął dany student. NIE MA możliwości wygenerowanie raport dla studentów grających indywidualnie.

W zakładce RANKING można na bieżąco sprawdzać postępy działań studentów z Państwa grupy.

Część treści i zadań na platformie zostało zmienionych względem poprzedniego roku, dlatego też studenci, którzy korzystali w latach wcześniejszych mogą powtórnie uczestniczyć w grze a także brać udział w konkursie. Należy raz jeszcze się zarejestrować.

----------------------------------------------------

Mamy nadzieję, że dzięki Państwu platforma ma szansę dostarczyć studentom „praktycznej” wiedzy, dzięki której będą lepiej przygotowani do odpowiedzialnego korzystania z produktów finansowych, a także w pełni świadomi korzyści jaką daje wiarygodność finansowa.

Dodatkowo uważam, że w tym wyjątkowym momencie, platforma Score Hunter jest ciekawym narzędziem do pracy zdalnej ze studentami. Oczywiście korzystanie z platformy jest bezkosztowe dla uczelni, wykładowców oraz studentów.

Zapraszamy i zachęcamy do korzystania platformy a także do przekazania informacji pozostałym wykładowcom oraz studentom.

Materiał został przygotowany przez:

Marcina Wąsik-Wiszniewskiego

Regionalnego Dyrektora Programów Edukacji Ekonomicznej

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom. 607 777 252

NZB

Facebook

Newsletter

Zaakceptuj Warunki korzystania oraz Polityka prywatności

Kontakt

Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych

82-300 Elbląg, ul. Lotnicza 2

© Copyright AMISNS 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.