Zarządzanie

ogłoszenia dla studentów

Wykład Wiceprezesa KIR - Cyfrowa transformacja usług finansowych

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam studentów i pracowników dydaktyczno-naukowych na wykład Wiceprezesa Krajowej Izby Rozliczeniowej - Wojciecha Pantkowskiego (Wiceprezes odpowiedzialny za Obszar Usług Internetowych i Sprzedaży)

Temat wykładu: Cyfrowa transformacja usług finansowych.

Wykład rozpocznie się 25 marca 2021 r. o godz. 13:30.

Udział w wykładzie wymaga rejestracji, której można najlepiej dokonać od razu (ilość miejsc ograniczona).

Link rejestracyjny:

https://nzb.clickmeeting.com/cyfrowa-transformacja-uslug-finansowych/register?_ga=2.239546755.1096511957.1615747413-1420463143.1605271663

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, zawierającą link do spotkania online, która zostanie wysłana na adres e-mail wskazany podczas rejestracji (gdyby nie było maila w skrzynce głównej należy sprawdzić Spam lub inne foldery poczty).

Wykład on-line ma charakter interaktywny dzięki możliwości zadawania pytań i dzielenia się własnymi opiniami na czacie. Jest prowadzone w formie webinaru.

W wykładzie on-line można uczestniczyć korzystając najlepiej z komputera/laptopa (także można korzystać ze smartfonu lub tabletu) używając aktualnej przeglądarki internetowej: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari lub Edge. Najlepiej skorzystać z najaktualniejszej wersji przeglądarki Google Chrome. Nie ma potrzeby posiadania kamery ani mikrofonu.

Certyfikat uczestnictwa:

Każdy uczestnik otrzyma po wykładzie maila z podziękowaniem wraz z linkiem do certyfikatu uczestnictwa (wystawiony na podane podczas rejestracji Imię i Nazwisko).

Udział w wykładzie jest bezpłatny.

Wykład jest częścią Ogólnopolskiego Spotkania Koordynatorów i Wykładowców Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem (rejestracja: www.alebank.pl/sknzb ).

 

nowoczesne zarządzanie   bankowcy dla edukacji bakcyl 

 

 

Facebook

Newsletter

Zaakceptuj Warunki korzystania oraz Polityka prywatności

Kontakt

Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych

82-300 Elbląg, ul. Lotnicza 2

© Copyright AMISNS 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.