blank

Obrony prac dyplomowych na kierunku fizjoterapia

Dnia 19 października odbyły się obrony prac dyplomowych na kierunku fizjoterapia – moment będący kulminacją wieloletniej nauki, zaangażowania oraz pasji studentów. Dla 20 absolwentów była to wyjątkowa chwila – mieli okazję zaprezentować wyniki swoich badań oraz udowodnić gotowość do podjęcia wyzwań w zawodzie fizjoterapeuty.

Obrona pracy dyplomowej to nie tylko formalność, ale także ważny krok w rozwoju zawodowym. Studenci mieli możliwość podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytym podczas studiów, a także pokazania, jak potrafią wykorzystać teorię w praktyce, by pomóc pacjentom w powrocie do zdrowia.

Serdecznie gratulujemy wszystkim absolwentom, którzy z powodzeniem obronili swoje prace dyplomowe. Wasza determinacja, praca i zaangażowanie przyniosły owoce w postaci tego sukcesu. Życzymy Wam powodzenia na dalszej ścieżce zawodowej, pełnej wyzwań, które przyczynią się do dalszego rozwoju oraz satysfakcji z pomagania innym.