blank

Zachęcamy do wypełnienia ankiety: Wpływ smartfonów na zdrowie i koncentrację

Szanowni Studenci,

zapraszam do udziału w anonimowej ankiecie dotyczącej wpływu używania smartfonów na zdrowie fizyczne i zdolność koncentracji studentów.

Wypełnij ankietę – link do formularza

W dobie smartfonów ich wpływ na nasze życie jest nie do przecenienia. Badamy, jak codzienne korzystanie z tych urządzeń oddziałuje na: jakość snu, wzrok, zdolność do koncentracji podczas nauki. Wyniki ankiety posłużą do napisania artykułu naukowego w czasopiśmie Acta Elbingensia.

Aby wziąć udział, wystarczy zalogować się na konto Microsoft, które otrzymaliście jako studenci (np. 123456@student.amisns.edu.pl). Logowanie ma na celu tylko weryfikację uczestnictwa, a odpowiedzi pozostaną poufne.

Wasza opinia ma ogromne znaczenie! Dziękujemy za poświęcony czas i wsparcie naszego badania.