Akademickie Rozmowy – zapraszamy do obejrzenia szóstego odcinka

Gościem dzisiejszej odsłony audycji „Akademickie Rozmowy”, tworzonej wspólnie z Truso.tv, jest dr n. med. Jacek Perliński –  specjalista z zakresu dermatologii i dziekan Wydziału Lekarskiego w AMiSNS.

Dr n. med. Jacek Perliński, dermatolog i wenerolog, jest również dziekanem Wydziału Lekarskiego na Akademii Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu. Jego praca koncentruje się na aspektach dydaktycznych i organizacyjnych kierunku lekarskiego – pan doktor ma na celu zapewnienie studentom kompleksowego i wszechstronnego kształcenia.

W rozmowie dr n. med. Perliński podkreśla wyzwania związane z otwarciem kierunku lekarskiego oraz satysfakcję płynącą z kształcenia przyszłych lekarzy. Zwraca uwagę na nowoczesne wyposażenie uczelni, małe grupy i możliwość bezpośredniego kontaktu studentów z pacjentami, co odróżnia AMiSNS od większych uczelni. Podkreśla również znaczenie stałego rozwoju i niezwykle przydatnej umiejętności, jaką jest zdolność kojarzenia faktów. Poza pracą akademicką dr Perliński aktywnie zajmuje się pacjentami, rodziną i pasjami, takimi jak pływanie czy narciarstwo.

Obejrzyj najnowszy odcinek:

Akademickie Rozmowy – odcinek szósty – dr n. med. Jacek Perliński

Kolejna odsłona „Akademickich Rozmów” już za dwa tygodnie – 18 kwietnia. Gościem odcinka będzie pani prorektor ds. studenckich i kształcenia medycznego, dr hab. n. med. Beata Januszko-Giergielewicz, prof. uczelni.

Zachęcamy do oglądania!

Kierunki medyczne – #rekrutacjatrwa!

Przypominamy – trwa rekrutacja na rok akademicki 2024/2025 r.  Dział Rekrutacji i Promocji AMiSNS czeka na Twoje pytania:451 177 566512 542 967512 543 321  e-mail: rekrutacja@amisns.edu.pl poniedziałek –

Czytaj więcej »