Formularz uwag o jakości kształcenia

Szanowni Studenci.

Podnoszenie jakości kształcenia w AMiSNS jest jednym z priorytetów działań jej władz.

W konsekwencji proponujemy Państwu anonimowe zgłaszanie uwag w celu poprawy jakości prowadzonych zajęć dydaktycznych i dostosowania oferty edukacyjnej do wskazywanych potrzeb.

Wszystkie wpisywane w powyższym formularzu opinie są poddawane uważnej analizie, a władze uczelni podejmują działania służące wyeliminowaniu w przyszłości ryzyka pojawienia się wskazywanych przez Państwa zdarzeń. Dlatego bardzo prosimy o dokładne informacje dotyczące opisywanych spraw i zgłaszanych problemów.

Prosimy, aby pozostawiali Państwo adres email. Umożliwi on kontakt, gdyby wyjaśnienie problemu tego wymagało.

Jednocześnie informujemy, że dostęp do podawanych tu informacji posiadają jedynie władze uczelni.

Z góry dziękujemy zarówno za pozytywne,
jak i negatywne opinie w tym zakresie.

[ TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE ]