Dzień kobiet w AMiSNS – prelekcja „Profilaktyka nowotworów piersi u kobiet z nauką samobadania” oraz losowanie nagród

Już w najbliższą sobotę, 9 marca, na uczelni odbędzie się prelekcja „Profilaktyka nowotworów piersi u kobiet z nauką samobadania”. Prelekcja jest inicjatywą Parlamentu Studentów i jednocześnie prezentem z okazji Dnia Kobiet 🌹. Prelekcję poprowadzi pani Danuta Tchorowska, prezeska zarządu Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek.

W trakcie spotkania odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród. Na wszystkich przybyłych będą czekały vouchery m.in. na zabiegi na twarz oraz stylizację paznokci.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych ! W puli losowania jest 15 voucherów, zniżki na zabiegi i pakiet uczelnianych gadżetów.

Dziękujemy naszym sponsorom:

Nowa odsłona Act Elbingensia

Acta Elbingensia (Acta Elbing) to multidyscyplinarne czasopismo naukowe, publikowane przez Akademię od 2003 roku. Acta Elbingensia ukazuje się raz w roku, w grudniu, w wersji cyfrowej