Dzień kobiet w AMiSNS – prelekcja „Profilaktyka nowotworów piersi u kobiet z nauką samobadania” oraz losowanie nagród

Już w najbliższą sobotę, 9 marca, na uczelni odbędzie się prelekcja „Profilaktyka nowotworów piersi u kobiet z nauką samobadania”. Prelekcja jest inicjatywą Parlamentu Studentów i jednocześnie prezentem z okazji Dnia Kobiet 🌹. Prelekcję poprowadzi pani Danuta Tchorowska, prezeska zarządu Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek.

W trakcie spotkania odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród. Na wszystkich przybyłych będą czekały vouchery m.in. na zabiegi na twarz oraz stylizację paznokci.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych ! W puli losowania jest 15 voucherów, zniżki na zabiegi i pakiet uczelnianych gadżetów.

Dziękujemy naszym sponsorom:

Dyżur Psychologa

Informujemy o dyżurze psychologa – 19.04.2024 r., piątek, godz. 15:00-16:00. Gabinet B12. Kontakt do Pani mgr Joanny Gawlickiej: jgawlicka@amisns.edu.pl