Finał akcji „Zaczapkowani”

Wczoraj, 30 listopada 2023 r., zakończyła się akcja „Zaczapkowani” zorganizowana przez panią Magdalenę Lewalską we współpracy z Parlamentem Studentów AMiSNS.

Zbiórka miała na celu zgromadzenie czapek i szalików dla podopiecznych Domu dla Bezdomnych im. św. Brata Alberta w Elblągu. Łącznie zebrano 500 czapek, a do akcji, która pierwotnie miała dotyczyć jedynie naszej uczelni, włączyło się wiele elbląskich i okolicznych szkół.

W imieniu Pani Magdaleny oraz Parlamentu serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom za włączenie się do akcji, za hojność i gotowość do niesienia pomocy.

Szanowni Darczyńcy,

z głębi serca pragniemy wyrazić naszą najszczerszą wdzięczność za Wasze hojne wsparcie w naszej akcji charytatywnej. Wasza życzliwość znacząco wpłynęła na poprawę życia wielu potrzebujących. Dzięki Waszej hojności mogliśmy zrealizować nasze cele i nieść pomoc tam, gdzie była najbardziej potrzebna. Wasza dobroć dotknęła wiele serc. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Wasze zaangażowanie i wsparcie, które miało ogromny wpływ na nasze społeczności. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Waszą hojność i gotowość do pomocy. Wasza życzliwość napawa nas nadzieją na lepsze jutro.

Z poważaniem,

Magdalena Lewalska, Starosta roku G3d 

Kierunki medyczne – #rekrutacjatrwa!

Przypominamy – trwa rekrutacja na rok akademicki 2024/2025 r.  Dział Rekrutacji i Promocji AMiSNS czeka na Twoje pytania:451 177 566512 542 967512 543 321  e-mail: rekrutacja@amisns.edu.pl poniedziałek –

Czytaj więcej »