I Forum Dyskusyjne Kół Naukowych AMiSNS

10 marca odbyło się I Forum Dyskusyjne Kół Naukowych AMiSNS. Pani Prorektor Beata Januszko-Giergielewicz przedstawiła wizję Interdyscyplinarności Kół Naukowych w naszej Akademii oraz przedstawiła kilka pomysłów do wprowadzenia w najbliższej przyszłości, aby poszerzyć ich atrakcyjność i działalność. Poszczególni opiekunowie kół podzielili się dotychczasową działalnością swoich organizacji oraz przedstawili pomysły, jak można rozbudować program, aby włączyć do realizacji większą ilość studentów. Zapowiada się bardzo owocny i intensywny czas, z niecierpliwością czekamy na efekty.

O cukrzycy z seniorami

Dnia 16.04.2024 r. z inicjatywy Parlamentu Studentów AMiSNS odbyła się prelekcja „Słodka nauka – tajemnice cukrzycy” dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Elblągu. Celem spotkania