Konferencja Przypadków Pediatrycznych „Co się w głowie mieści”

Dnia 3.06.2023 r. odbędzie się  Konferencja Przypadków Pediatrycznych „Co się w głowie mieści” czyli coroczne, ogólnopolskie wydarzenie naukowe, podczas którego prezentowane są przypadki kliniczne z dziedzin neurologii, neurochirurgii, okulistyki, laryngologii i psychiatrii dziecięcej.

Konferencja odbędzie się w formie wirtualnej, na Zoom oraz transmisja na YouTube
Zapisy na Konferencję znajdują się na stronie: Konferencja Przypadków Pediatrycznych (sum.edu.pl)

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji studentów kierunku lekarskiego i nauk o zdrowiu!

O cukrzycy z seniorami

Dnia 16.04.2024 r. z inicjatywy Parlamentu Studentów AMiSNS odbyła się prelekcja „Słodka nauka – tajemnice cukrzycy” dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Elblągu. Celem spotkania