Konferencja Przypadków Pediatrycznych „Co się w głowie mieści”

Dnia 3.06.2023 r. odbędzie się  Konferencja Przypadków Pediatrycznych „Co się w głowie mieści” czyli coroczne, ogólnopolskie wydarzenie naukowe, podczas którego prezentowane są przypadki kliniczne z dziedzin neurologii, neurochirurgii, okulistyki, laryngologii i psychiatrii dziecięcej.

Konferencja odbędzie się w formie wirtualnej, na Zoom oraz transmisja na YouTube
Zapisy na Konferencję znajdują się na stronie: Konferencja Przypadków Pediatrycznych (sum.edu.pl)

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji studentów kierunku lekarskiego i nauk o zdrowiu!

Terminy odbioru dyplomów ukończenia studiów

Szanowni Absolwenci! Przypominamy, że dyplomy ukończenia studiów są do odebrania w Bibliotece AMiSNS 𝗽. 𝟭𝟭𝟬 𝗱𝗼 𝟬𝟯.𝟬𝟴.𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. (włącznie). 𝟎𝟔.-𝟑𝟏.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐫. – 𝐁𝐈𝐁𝐋𝐈𝐎𝐓𝐄𝐊𝐀 𝐍𝐈𝐄𝐂𝐙𝐘𝐍𝐍𝐀