Legia Akademicka w AMiSNS po raz czwarty

Nasza Akademia po raz czwarty w swej historii chce realizować program Legii Akademickiej. Jako że wydatnie zmieniły się zasady programu i terminy, powstało wiele niejasności i zawirowań. Pragnę poinformować, iż zgodnie z nowymi zasadami programu, Pani Rektor wystąpiła do Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Ministerstwa Obrony Narodowej z wnioskiem o realizację programu Legii przez naszą uczelnię. Ministerstwo do 20 lutego poda wykaz uczelni, które będą realizowały VI edycję programu w nowej formule. Mamy nadzieję graniczącą z pewnością, że po raz IV będziemy realizować program w Akademii Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu. Jednocześnie czekamy na Państwa wnioski i zgłoszenia do udziału w programie. Dziś jest to termin do 25 lutego 2023 roku.

Ponadto już jutro poinformujemy Państwa o odpowiedzi Ministerstwa Obrony Narodowej na nasze pytanie – czy obecnie pełniący służbę żołnierze       w korpusie szeregowych mogą brać udział w szkoleniu teoretycznym Modułu Podoficerskiego, realizowanego w naszej uczelni?

Czekamy na zgłoszenia – proszę je wysyłać na adres ztbiuro@wp.pl. Tam mogą też Państwo zadawać pytania.

Czekamy na TWOJE zgłoszenie.

ppłk rez. Zbigniew Tuszyński

Terminy odbioru dyplomów ukończenia studiów

Szanowni Absolwenci! Przypominamy, że dyplomy ukończenia studiów są do odebrania w Bibliotece AMiSNS 𝗽. 𝟭𝟭𝟬 𝗱𝗼 𝟬𝟯.𝟬𝟴.𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. (włącznie). 𝟎𝟔.-𝟑𝟏.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐫. – 𝐁𝐈𝐁𝐋𝐈𝐎𝐓𝐄𝐊𝐀 𝐍𝐈𝐄𝐂𝐙𝐘𝐍𝐍𝐀