Nowiny Północne: rekrutacja 2024/25 i pierwsi Absolwenci psychologii w regionie

W najnowszym wydaniu Nowin Północnych ukazał się artykuł dotyczący rekrutacji na nadchodzący rok akademicki 2024/25. W publikacji zostały ujęte szczegółowe informacje na temat dostępnych kierunków studiów, zalet naszej uczelni oraz szczegóły dotyczące procesu rekrutacyjnego.

Nasza uczelnia oferuje bogaty wybór programów edukacyjnych, które odpowiadają na potrzeby rynku pracy oraz zainteresowania przyszłych studentów. Posiada też liczne atuty – od nowoczesnych laboratoriów, przez doświadczoną kadrę akademicką, aż po możliwości, jakie daje program wymiany międzynarodowej.

W najnowszym wydaniu gazety nie mogło też zabraknąć artykułu o jednym z naszych największych sukcesów – pierwszych Absolwentach kierunku psychologia. Jesteśmy dumni, że nasi studenci są pierwszymi Absolwentami psychologii nie tylko w historii naszej Akademii, ale również w całym województwie warmińsko-mazurskim. To ogromne osiągnięcie, które otwiera nowe perspektywy dla przyszłych studentów tego kierunku.

Zachęcamy do lektury pełnego wydania gazety, której wersja elektroniczna znajduje się na stronie Portalu Braniewo