Pierwsze obrony na WAiNS-ie!

4 lipca odbyły się pierwsze egzaminy dyplomowe na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych. Do obrony prac licencjackich i magisterskich przystąpili Studenci trzeciego roku studiów pierwszego stopnia oraz drugiego roku drugiego stopnia kierunku pedagogika.

W tym wyjątkowym dniu dla każdej Studentki, każdego Studenta oraz ich promotorów dobiega końca etap wielomiesięcznej, wytężonej pracy, wielu wyrzeczeń, nieprzespanych nocy i stresu. Jest to jednocześnie chwila niezwykła, pełna wzruszeń, wielkiej radości oraz satysfakcji – nie tylko dla Studentów, ale również dla ich rodzin.

Serdecznie gratulujemy wszystkim ambitnych prac, wysokich ocen i życzymy wielu sukcesów w przyszłej pracy zawodowej.

dr Magdalena Kiełbasiewicz