Podziękowania dla IFMSA-Poland Oddział Kandydat Elbląg

W imieniu studentów zrzeszonych w stowarzyszeniu IFMSA-Poland Oddział Kandydat Elbląg, serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej Nr 12 w Elblągu za dostrzeżenie i docenienie wkładu pracy studentów kierunku lekarskiego w profilaktykę depresji oraz zaburzeń lękowych wśród uczniów. Jesteśmy wdzięczni za okazane wsparcie i chęć współpracy, która umożliwiła realizację celów w zakresie zdrowia psychicznego młodzieży.

IFMSA-Poland Oddział Kandydat Elbląg zakończył już realizację wszystkich przedsięwzięć zaplanowanych na rok akademicki 2023/2024.

Z ogromną ciekawością i entuzjazmem czekamy na kolejne pomysły oraz ciekawe inicjatywy, które będą kontynuacją misji naszych studentów.