Spotkanie z uczniami Liceum Ogólnokształcącego im. Feliksa Nowowiejskiego z Braniewa

Akademię Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych odwiedziła klasa z Liceum Ogólnokształcącego im. Feliksa Nowowiejskiego z Braniewa. Uczniowie mieli szansę zobaczyć nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej oraz uczestniczyć w zajęciach pokazowych prowadzonych przez studentów pierwszego roku kierunku lekarskiego naszej uczelni.  
 
Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej to nowoczesna baza dydaktyczna dla kształcenia studentów kierunku lekarskiego oraz kierunków medycznych, pielęgniarstwa, ratownictwa medycznego, położnictwa i fizjoterapii. W pełni zabezpiecza możliwość kształcenia według najnowszych standardów i technologii z wykorzystaniem symulatorów medycznych, odzwierciedlających realne warunki, objawy i otoczenie zdarzeń medycznych. Dzięki niej studenci mają możliwość zdobywania wiedzy w praktyce, w warunkach maksymalnie zbliżonych do tych, które spotkają ich w późniejszej pracy.

Specjalna oferta

Od teraz zapisując się na poniższe kierunki otrzymasz -10 % na cały tok studiów. Oferta dotyczy: – pedagogika I i II stopnia,- administracja I i II

Czytaj więcej »