blank

TVP3 Olsztyn na naszej uczelni: rozmowy o rekrutacji i praktycznym wymiarze studiów medycznych

Wczoraj, 9 września, nasza uczelnia miała zaszczyt gościć ekipę TVP3 Olsztyn. Przed kamerą wypowiadali się przedstawiciele władz wydziałowych – Pani Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu dr n. o zdr. Magdalena Tomczyk oraz Pan Dziekan Wydziału Lekarskiego dr n. med. Jacek Perliński.

W swoich wystąpieniach zarówno Pani Dziekan jak i Pan Dziekan poruszyli istotne tematy związane z aktualną rekrutacją oraz prowadzonym kierunkiem lekarskim, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Zwrócili uwagę na praktyczny wymiar studiów, podkreślając, jak ważne jest, aby studenci mieli możliwość zdobywania wiedzy nie tylko teoretycznej, ale także praktycznej, która przygotowuje ich do wyzwań przyszłej pracy zawodowej.

Reportaż TVP3 Olsztyn przybliżył szerokiej publiczności dynamicznie rozwijającą się ofertę edukacyjną naszej uczelni oraz zaangażowanie w kształcenie przyszłych specjalistów w dziedzinach medycznych.