Wyjątkowe urodziny na WAiNS-ie

Pan profesor Mieczysław Ciosek – szanowany, ceniony i uwielbiany przez swoich studentów oraz kadrę wykładowca kierunku psychologia – obchodził ostatnio swoje urodziny.

Studenci Pana profesora, chcąc wyrazić swoją wdzięczność i podziw, zorganizowali niespodziankę urodzinową, która z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.

Pan profesor Mieczysław Ciosek jest nie tylko wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, ale także inspiracją dla wielu młodych ludzi, którzy mają szczęście uczyć się pod jego opieką.

Serdecznie dziękujemy Panu profesorowi za jego pasję, zaangażowanie i nieoceniony wkład w rozwój naszych studentów. Życzymy Panu kolejnych lat pełnych sukcesów, zdrowia i spełnienia w życiu zawodowym oraz osobistym!