Zaproszenie na II Ogólnopolską Konferencję „Nauki społeczne wobec współczesnych wyzwań i kryzysów. Aspekt prawny, socjologiczny i aksjologiczny.  Bezpieczeństwo w ujęciu holistycznym”

W imieniu Dziekana Wydziału Administracji i Nauk Społecznych AMiSNS, dr Piotra Kulikowskiego, oraz Dyrektora Filii UWM w Ełku, dr Marcina Radziłowicza, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zarówno studentów jak i wykładowców, na konferencję organizowaną w Ełku (forma hybrydowa) w dniu 14.12.2023 r.
 
Motywem przewodnim tegorocznej konferencji będzie „bezpieczeństwo”. Konferencja będzie miała charakter interdyscyplinarny i będzie stanowiła płaszczyznę wymiany poglądów dla przedstawicieli różnych dyscyplin naukowych.
 

W skład grona prelegentów wchodzą nie tylko przedstawiciele nauk społecznych. Z uwagi na fakt, że w ramach Filii UWM w Ełku dynamicznie rozwija się kierunek pielęgniarstwo, zostanie również wyodrębniony panel uwzględniający specyfikę tych studiów. 

Obrady podczas konferencji zostaną podzielone tematycznie zgodnie z poruszaną problematyką. Link do obrad zdalnych oraz kolejność wystąpień zostaną wysłane przed konferencją. 

Udział w konferencji jest bezpłatny.
 
W imieniu organizatora prosimy o dokonanie rejestracji do 08.12.2023 r.:
https://forms.gle/f6aKUN1KNfqXK1Uk8

Kierunki medyczne – #rekrutacjatrwa!

Przypominamy – trwa rekrutacja na rok akademicki 2024/2025 r.  Dział Rekrutacji i Promocji AMiSNS czeka na Twoje pytania:451 177 566512 542 967512 543 321  e-mail: rekrutacja@amisns.edu.pl poniedziałek –

Czytaj więcej »