Zbiórka dla powodzian – akcja Parlamentu Studentów AMiSNS

Drodzy Studenci!

W związku z tragicznymi skutkami powodzi, która dotknęła wiele rodzin w naszym kraju, Parlament Studentów postanowił wspomóc działania miasta Elbląg i organizuje zbiórkę żywności dla osób najbardziej poszkodowanych.

Walka ze skutkami powodzi jest niezwykle trudna i wyczerpująca, a wsparcie w postaci żywności i artykułów codziennego użytku jest w tym momencie nieocenione.

Jeżeli chcielibyście pomóc, w terminie do 30 września możecie przynosić żywność długoterminową oraz żywność dla zwierząt. Każdy produkt to wielka pomoc dla ludzi, którzy stracili dorobek całego życia i potrzebują natychmiastowego wsparcia.

Prosimy o dostarczanie następujących produktów:

*żywność długoterminowa: makarony – kasze, ryż – konserwy mięsne i rybne – zupy instant – puszki z warzywami – mleko UHT – olej, cukier, sól.

*żywność dla zwierząt: sucha karma – mokra karma w puszkach.

Każdy gest ma ogromne znaczenie, a zebrane produkty przekażemy do głównego punktu zbiórki. W obliczu takich kataklizmów, solidarność i wsparcie są kluczowe.

Magdalena Lewalska, Zastępca Prezydenta Parlamentu Studentów AMiSNS

Kierunek lekarski – #rekrutacjatrwa

Uwaga! Jutro, 27 września, rozpocznie się 𝐈𝐕 𝐫𝐞𝐤𝐫𝐮𝐭𝐚𝐜𝐣𝐚 𝐧𝐚 𝐤𝐢𝐞𝐫𝐮𝐧𝐞𝐤 𝐥𝐞𝐤𝐚𝐫𝐬𝐤𝐢, która potrwa do 1.10.2024 r. włącznie. Wyniki rekrutacji zostaną udostępnione 2 października na stronie