Kierunek lekarski na AMiSNS – początek drugiej rekrutacji już 10 sierpnia

Dziś została opublikowana ostatnia Lista Rankingowa Kandydatów, którzy dostali się na kierunek lekarski w ramach pierwszej tury rekrutacji.

Przegapiłeś pierwszy nabór? Nie martw się – 10 sierpnia rusza kolejna tura!

Dlaczego warto wybrać kierunek lekarski?

1. Prestiż i szacunek: Studia medyczne i zawód lekarza cieszą się ogromnym prestiżem i szacunkiem na całym świecie. Jako absolwent kierunku lekarskiego, będziesz częścią elity specjalistów, którzy są doceniani za swoją wiedzę i umiejętności.

2. Dynamiczny rozwój: Medycyna to dziedzina, która nieustannie się rozwija. Podczas studiów będziesz mieć dostęp do najnowszych technologii i badań naukowych, co pozwoli Ci być na bieżąco z postępem w dziedzinie zdrowia i leczenia chorób.

3. Szerokie możliwości kariery: Po ukończeniu studiów medycznych, otworzą się przed Tobą liczne ścieżki kariery. Możesz specjalizować się w różnych dziedzinach medycyny, od chirurgii po pediatrię, kardiologię czy psychiatrię. Każda specjalizacja oferuje unikalne wyzwania i możliwości.

4. Satysfakcja z pomagania innym: Jako lekarz, będziesz mieć wyjątkową okazję, aby pomagać ludziom w najtrudniejszych momentach ich życia. Każdy dzień w pracy lekarza to szansa na poprawę jakości życia pacjentów, a często także na ratowanie życia.

5. Globalne możliwości: Dyplom lekarza otwiera drzwi do pracy na całym świecie.

Proces rekrutacji

Rekrutacja jest otwarta dla wszystkich kandydatów spełniających wymagania formalne. Szczegółowe informacje na temat procesu rekrutacji, opłaty rekrutacyjnej, wymaganych dokumentów oraz terminów znajdziesz na naszej stronie internetowej: https://amisns.edu.pl/homepage/kierunek-lekarski/

Nie przegap swojej szansy na niezapomnianą przygodę i satysfakcjonującą karierę! Dołącz do grona studentów naszej uczelni i rozpocznij swoją drogę do sukcesu w medycynie.

Aplikuj już wkrótce i dołącz do grona przyszłych specjalistów! ➡️ https://irk.amisns.edu.pl/pl/home/Zima-2024-2025/