blank

Przewodnik po rekrutacji: najczęściej zadawane pytania

Rekrutacja trwa! Codziennie spływają do nas pytania Kandydatów na studia. Cieszy nas Wasze zainteresowanie! Zależy nam, aby odpowiedzi na nurtujące Was kwestie były łatwo dostępne. Stąd pomysł na cykl wpisów, w którym odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

Pytanie jedenaste: Zastanawiam się nad udziałem w rekrutacji na kierunek lekarski. O czym muszę pamiętać?

Już jutro, 14 września, rozpoczyna się trzeci nabór na ten prestiżowy kierunek. Od czego zacząć? Pierwszym krokiem jest założenie konta w systemie IRK. Zarejestruj się, korzystając z linku: IRK, a następnie wgraj skan świadectwa dojrzałości oraz dokonaj opłaty rekrutacyjnej w wysokości 85 zł.

Rekrutacja trwa do 22 września, a już następnego dnia – 23 września (poniedziałek) – na stronie uczelni, w sekcji „Aktualności”, zostanie opublikowana lista rankingowa.

Uwaga! Lista rankingowa nie będzie zawierała danych osobowych takich jak imię i nazwisko. Aby sprawdzić, czy zostałeś zakwalifikowany na studia, posłuż się swoim identyfikatorem z systemu IRK.

Jeśli znajdziesz się na liście – gratulujemy! Masz czas do 27 września 2024 roku na skompletowanie wymaganych dokumentów i dostarczenie ich do uczelni. Wyjątkiem jest jedynie zaświadczenie od lekarza medycyny pracy, które możesz dostarczyć w późniejszym terminie.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji i Promocji:

☎️ 451 177 566
☎️ 512 542 967
☎️ 512 543 321
e-mail: rekrutacja@amisns.edu.pl

Przypominamy – rekrutacja trwa!

Internetowa Rejestracja Kandydatów: IRK
Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych, ul. Lotnicza 2, 82-300 Elbląg