blank

Wykład inauguracyjny kierunku FIZJO

Miło nam poinformować, że już we wtorek, 24 września, odbędzie się wykład inauguracyjny dla studentów kierunku dwusemestralnych, bezpłatnych studiów podyplomowych Fizjoterapia w końcowej fazie życia pacjentów z niewydolnością oddechową w warunkach domowych z wykorzystaniem narzędzi telemedycznych (FIZJO). Serdecznie zapraszamy do udziału!

Ważne informacje dla studentów:

• Prosimy o sprawdzenie skrzynek e-mailowych, na które w dniu wczorajszym zostały wysłane linki do udziału w spotkaniu online.
  • W sprawach dotyczących studiów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem (+48) 451 177 569 lub mailowego na adres impet@amisns.edu.pl.

Realizacja studiów odbywa się w ramach projektu „IMPEt – Innowacyjne Metody Podyplomowej Edukacji” w Akademii Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu.

Projekt „IMPEt – Innowacyjne Metody Podyplomowej Edukacji” został sfinansowany ze środków Agencji Badań Medycznych.

www.abm.gov.pl