blank

VI Wielki Test Wiedzy o Elblągu

23 października (środa) o godzinie 17.00 w dużej sali kina Światowid odbędzie się 𝐕𝐈 𝐖𝐢𝐞𝐥𝐤𝐢 𝐓𝐞𝐬𝐭 𝐖𝐢𝐞𝐝𝐳𝐲 𝐨 𝐄𝐥𝐛𝐥ą𝐠𝐮.

Uczestnicy testu zmierzą się z 60 pytaniami, które będą obejmowały dziedziny takie jak historia, gospodarka, sprawy społeczne, kultura, sport i inne tematy związane z Elblągiem. W tym roku w teście ponownie wezmą udział uczniowie elbląskich szkół ponadpodstawowych. Szkoły będą reprezentowane przez trzyosobowe drużyny.

Sponsorem głównym VI Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu dla młodzieży jest Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu. Zwycięska drużyna otrzyma szkolenie dla 10-osobowej grupy „Pierwsi do pierwszej pomocy”, natomiast dwie kolejne drużyny otrzymają uczelniane upominki.

Więcej informacji na temat całego wydarzenia znajduje się na stronie organizatora:

Do zobaczenia 23 października na 𝐕𝐈 𝐖𝐢𝐞𝐥𝐤𝐢𝐦 𝐓𝐞ś𝐜𝐢𝐞 𝐖𝐢𝐞𝐝𝐳𝐲 𝐨 𝐄𝐥𝐛𝐥ą𝐠𝐮!