blank

Pierwszy zjazd stacjonarny dla studentów studiów podyplomowych na kierunku FIZJO

Miło nam poinformować, że w najbliższy czwartek, 17 października, rozpocznie się pierwszy zjazd stacjonarny dla studentów kierunku dwusemestralnych, bezpłatnych studiów podyplomowych Fizjoterapia w końcowej fazie życia pacjentów z niewydolnością oddechową w warunkach domowych z wykorzystaniem narzędzi telemedycznych (FIZJO).

Przed zajęciami odbędzie się spotkanie organizacyjne, którego celem będzie zaprezentowanie infrastruktury uczelni oraz omówienie zasad jej użytkowania. Będzie to także doskonała okazja do poznania pracowników odpowiedzialnych za obsługę studiów. Prosimy o zebranie się w budynku A, obok recepcji. Zachęcamy wszystkich słuchaczy do aktywnego udziału!

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem 451 177 569 lub na adres e-mail impet@amisns.edu.pl.

Poniżej przedstawiamy harmonogram I zjazdu FIZJO 17-19 października 2024 r.

Realizacja kierunku studiów odbywa się w ramach projektu “IMPEt – Innowacyjne Metody Podyplomowej Edukacji w Akademii Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu”.

Projekt „IMPEt – Innowacyjne Metody Podyplomowej Edukacji” został sfinansowany ze środków Agencji Badań Medycznych.