Akademickie Rozmowy – zapraszamy do obejrzenia drugiego odcinka

Gościem najnowszej audycji „Akademickie Rozmowy”, którą współtworzymy z Truso.tv, jest pani dr Anna Skuzińska, ceniony wykładowca i kierownik kierunku psychologia w AMiSNS.

Dr Anna Skuzińska to absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. Od samego początku poświęciła swoje życie zawodowe pracy na stanowisku psychologa. Z tą dziedziną związała się również w przestrzeni akademickiej – kontynuując naukę i uzyskując tytuł doktora oraz przyjmując posadę wykładowcy w AMiSNS. Wieloletnia praca ze studentami oraz szeroka wiedza i bogate doświadczenie przyczyniły się do powierzenia pani doktor funkcji kierownika kierunku psychologia w AMiSNS.

Studenci psychologii AMiSNS będą pierwszymi w regionie warmińsko-mazurskim, którzy w tym roku uzyskają tytuły magistrów. Z audycji dowiadujemy się, że przez pięcioletni okres edukacji pani doktor sprawowała opiekę m.in. nadzorując jakość kształcenia swoich podopiecznych. Będąc dla nich mentorem, drogowskazem i wsparciem dbała o to, aby wyposażyć ich w wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy psychologa.

W audycji dr Skuzińska omawia wyzwania stojące przed przyszłymi psychologami oraz wymienia atuty uczelni. Kieruje również swoje słowa bezpośrednio do studentów, prosząc ich między innymi o to, aby w kontakcie z pacjentem nie przestali być ludźmi i aby pamiętali, że ich rolą będzie przede wszystkim niesienie pomocy innym.

Pani dr Anna Skuzińska, znakomity specjalista, oddany wykładowca i inspirujący mentor, jest doskonałym przykładem na to, że w akademii ceni się doświadczonych praktyków z pasją. Jej osoba świadczy o wysokich standardach stawianych przez środowisko akademickie.

 

Obejrzyj najnowszy odcinek:

Akademickie Rozmowy – odcinek drugi – dr Anna Skuzińska

 

Kolejna odsłona „Akademickich Rozmów” już 22 lutego. Mamy nadzieję, że będziecie oglądać!