Studenci kierunku lekarskiego AMiSNS na IV edycji Konferencji Ogólnopolskiej „Medyczne Targi Wiedzy”

W dniach 1-2 grudnia 2023 roku na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum w Krakowie odbyła się IV edycja Konferencji Ogólnopolskiej „Medyczne Targi Wiedzy”. W skali kraju jest to największa interdyscyplinarna konferencja dla studentów i doktorantów uczelni medycznych. W konferencji wzięli udział studenci AMiSNS drugiego roku kierunku lekarskiego, a trójka z nich została zakwalifikowana do zaprezentowania swoich prac w trakcie panelu „Case Report zabiegowy”: 

– Patryk Biedka z pracą pt: „ŚLUZAK SERCA Z PRZERZUTAMI DO KOŚCI”

– Filip Lewandowski z pracą pt: „EFEKT RADIOTERAPII W LECZENIU PRZETRWAŁEGO PRIAPIZMU U PACJENTA Z ZAAWANSOWANYM RAKIEM STERCZA – OPIS PRZYPADKU”

– Agata Kosmaczewska z pracą pt: „RAK MOCZOWNIKA ZE SPECJALNYM UWZGLĘDNIENIEM ROLI RADIOTERAPII – STUDIUM PRZYPADKU”

Nad merytorycznym przygotowaniem prac oraz prezentacji do wystąpienia prelegentów czuwała Pani Dr. Marta Biedka, opiekun Elbląskiego Studenckiego Koła Onkologicznego. Zakwalifikowane prace zostały wpisane w pokonferencyjną książkę abstraktów oraz opublikowane w Bibliotece Narodowej.

Kierunki medyczne – #rekrutacjatrwa!

Przypominamy – trwa rekrutacja na rok akademicki 2024/2025 r.  Dział Rekrutacji i Promocji AMiSNS czeka na Twoje pytania:451 177 566512 542 967512 543 321  e-mail: rekrutacja@amisns.edu.pl poniedziałek –

Czytaj więcej »