Akademickie Rozmowy – zapraszamy do obejrzenia siódmego odcinka

Gościem dzisiejszej odsłony audycji „Akademickie Rozmowy”, tworzonej wspólnie z Truso.tv, jest dr hab. n. med. Beata Januszko-Giergielewicz – prorektor ds. studenckich i kształcenia medycznego i profesor uczelni.

Pani dr hab. n. med. Beata Januszko-Giergielewicz to szanowana i ceniona lekarka, która w swojej pracy łączy pasję do medycyny z pracą badawczą i naukową. Poza karierą medyczną pani doktor pełni również funkcję prorektora ds. studenckich i kształcenia medycznego w AMiSNS.

W swojej wypowiedzi pani doktor wymienia zalety studiowana na Akademii, takie jak m.in. indywidualne podejście i pozytywny stosunek do każdego studenta. Podkreśla też istotę nieustannego rozwoju, który jest możliwy m.in. dzięki działaniu w ramach kół naukowych i wymianie międzynarodowej.

Gość dzisiejszej odsłony „Akademickich Rozmów” zaraża pasją do medycyny, zachęca do myślenia przyszłościowego i podkreśla atrakcyjność kierunków medycznych oferowanych przez AMiSNS. Przybliża też obowiązki, które wpisują się w rolę prorektora.

Podczas wywiadu pani doktor wyjaśnia jak znaczącą rolę w kształceniu przyszłych lekarzy pełni wsparcie ze strony doświadczonych mentorów i specjalistów. Podkreśla także wartość życia rodzinnego i wsparcia bliskich jako fundamentu sukcesu i źródła siły.

Opowiadając o swojej karierze i refleksjach płynących z wieloletniego doświadczenia, pani doktor inspiruje do ciągłego rozwoju, podkreślając, że nauka przez całe życie jest kluczowa dla każdego lekarza. Jej podejście do kariery medycznej, połączone z zaangażowaniem w życie akademickie i rodzinne, stanowi inspirację dla całej społeczności AMiSNS.

Obejrzyj najnowszy odcinek:

Akademickie Rozmowy – odcinek siódmy – dr hab. n. med. Beata Januszko-Giergielewicz

Kolejna odsłona „Akademickich Rozmów” już  9 maja. Gościem odcinka będzie pani dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu, pani dr n. o zdr. Magdalena Tomczyk.

Zachęcamy do oglądania!