blank

AMiSNS na Elbląskich Targach Pracy i Edukacji – prezentacja nowoczesnych kierunków i form wsparcia dla Studentów

We wtorek, 22 października, w Hali Sportowo-Widowiskowej odbyły się Elbląskie Targi Pracy i Edukacji, na których mieliśmy okazję zaprezentować naszą ofertę jako Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych. Wśród ponad 60 wystawców zaprezentowaliśmy szeroką ofertę naszych kierunków studiów, obejmującą zarówno dziedziny medyczne, takie jak pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, fizjoterapia i kierunek lekarski, jak i nauki społeczne, w tym administrację, bezpieczeństwo wewnętrzne, pedagogikę, psychologię oraz zarządzanie.

W trakcie targów przygotowaliśmy dla uczestników wiele ciekawych informacji, które spotkały się z dużym zainteresowaniem. Mieliśmy okazję porozmawiać z uczniami oraz osobami, które rozważają podjęcie studiów. Oprócz szczegółowego omówienia oferty edukacyjnej, podkreślaliśmy nasz praktyczny model nauczania, który realizujemy dzięki Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej oraz bliskiej współpracy z placówkami medycznymi, administracyjnymi i edukacyjnymi. Dzięki temu nasi studenci mogą zdobywać cenne doświadczenie zawodowe już podczas studiów.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również informacje dotyczące wsparcia finansowego. Nasza uczelnia oferuje stypendia naukowe, socjalne, dla osób z niepełnosprawnościami oraz zapomogę finansową.

Targi były doskonałą okazją do bezpośrednich spotkań i odpowiedzi na pytania dotyczące warunków rekrutacji, oferty edukacyjnej oraz perspektyw zawodowych, jakie daje ukończenie naszych kierunków. Cieszymy się, że nasza uczelnia wzbudziła zainteresowanie zarówno wśród młodzieży, jak i osób planujących rozwój zawodowy lub zmianę kariery.

Dziękujemy wszystkim za liczne rozmowy i mamy nadzieję, że nasza Akademia stanie dla wielu osób inspiracją do rozpoczęcia wspólnej, edukacyjnej drogi!

O naszej uczelni mówiono również na antenie TVP3 Olsztyn –Praca szuka człowieka. Targi w Elblągu (tvp.pl).