AMiSNS na Europejskim Kongresie ISPOR w Kopenhadze

Europejski Kongres ISPOR (International Society for Pharmacoeconomics and Outcomes Research) w Kopenhadze to wydarzenie, które zrzesza światowych liderów opieki zdrowotnej. Kongres jest jednym z największych na świecie wydarzeń w zakresie polityki zdrowotnej oraz ekonomiki zdrowia i HTA.

Pani dr Iga Lipska, pełnomocniczka rektora ds. współpracy międzynarodowej i kształcenia podyplomowego oraz adiunkt na wydziale lekarskim, wzięła aktywny udział w Kongresie wygłaszając wykład na temat zaangażowania klinicystów i płatników w procesy decyzyjne dotyczące oceny technologii medycznych (z ang. Health Technology Assessment, HTA). Wykład odbył się w dniu 12 listopada 2023 podczas całodziennego spotkania agencji HTA przybyłych z całej Europy.

W drugim dniu Kongresu ISPOR dr Iga Lipska wzięła udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym aktualnych kwestii w zakresie polityki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie jako prelegentka wygłosiła wykład na temat unijnego Rozporządzenia w sprawie HTA i jego implikacji dla krajów naszego regionu. Panel został zorganizowany w ramach prac Konsorcjum Europy Środkowo-Wschodniej ISPOR (CEE Consortium) i cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczestników, którzy wzięli udział w ożywionej dyskusji.

Europejski Kongres ISPOR  w Kopenhadze zgromadził rekordową liczbę ponad 5 600 uczestników. Cieszymy się, że nasza uczelnia, w osobie pani dr Igi Lipskiej, mogła uczestniczyć w tak ważnym międzynarodowym wydarzeniu.

Terminy odbioru dyplomów ukończenia studiów

Szanowni Absolwenci! Przypominamy, że dyplomy ukończenia studiów są do odebrania w Bibliotece AMiSNS 𝗽. 𝟭𝟭𝟬 𝗱𝗼 𝟬𝟯.𝟬𝟴.𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. (włącznie). 𝟎𝟔.-𝟑𝟏.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐫. – 𝐁𝐈𝐁𝐋𝐈𝐎𝐓𝐄𝐊𝐀 𝐍𝐈𝐄𝐂𝐙𝐘𝐍𝐍𝐀