Bal karnawałowy – kolejna inicjatywa parlamentu studentów

Dnia 2 lutego w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Elblągu zorganizowany został bal karnawałowy. We współpracy z naszą absolwentką i wychowawczynią w placówce panią Karoliną Strzelec nasi studenci przygotowali liczne atrakcje dla małych i starszych podopiecznych.

W ramach wydarzenia przeprowadzono szereg gier, zabaw, tańców integracyjnych oraz konkurów dla najmłodszych. Wyjątkowym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko gdzie studentki wykonywały makijaże karnawałowe oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Jedną z nagród było zaproszenie na strzelnicę, gdzie pod okiem profesjonalnego instruktora i jednocześnie naszego studenta wychowankowie będą mogli odbyć mini szkolenie i dobrze się bawić.

Dzięki zaangażowaniu studentów pierwszego roku psychologii, drugiego roku pedagogiki oraz drugiego roku pielęgniarstwa udało się przygotować nagrody i prezenty dla wszystkich podopiecznych placówki.

Jesteście wspaniali a największą nagrodą dla nas jest uśmiech na twarzach dzieci. Brawo dla Was za wielkie serca.

Było wspaniale, kolorowo, tanecznie i mamy nadzieję, że taka współpraca pozostanie do końca świata i jeden dzień dłużej.

 dr Magdalena Kiełbasiewicz

Kierunki medyczne – #rekrutacjatrwa!

Przypominamy – trwa rekrutacja na rok akademicki 2024/2025 r.  Dział Rekrutacji i Promocji AMiSNS czeka na Twoje pytania:451 177 566512 542 967512 543 321  e-mail: rekrutacja@amisns.edu.pl poniedziałek –

Czytaj więcej »