Witajcie w gronie profesjonalistów! – gratulacje od Pani dr Anny Skuzińskiej, kierownika kierunku psychologia

Drodzy Studenci, a nie, wrrróć, Absolwenci 🙂 

Psycholodzy 🙂

Już teraz Koleżanki i Koledzy po fachu 🙂

 

Pamiętacie?

 

Zaczynaliście pięć lat temu.

Jak to było? Tego dnia padał deszcz, świeciło słońce?  To była złota jesień  czy przenikający chłodem październik? Myśleliście o tym czy to dla Was czy nie? czy zdołacie? czy wszystkie weekendy to jest w ogóle wykonalne? czy to się da przeżyć? jak to wszystko ugryźć? i czy to się w ogóle da zjeść?

 

Pamiętacie?

 

Pierwszy egzamin na psychologii….. Z czego to było? Pamiętacie niepewność, oczekiwanie? Potem kolejne przedmioty, zaliczenia, wpadki, upadki, wzloty, sukcesy, śmieszne zdarzenia i te trudne; przedmioty nudne jak niewiemco i te pasjonujące? Wykładowców takich, którzy zapadają ciepło w serce na długie lata i tych, którzy w sercu chłodniejsze zajęli jednak miejsca. Niekończące się godziny praktyk i nieprzeliczalne prace zaliczeniowe?

 

Pamiętacie?

 

To już za Wami. Obrona.

Jak to było? Tego dnia padał deszcz,  świeciło słońce?  Myśleliście o tym, czy to dla Was czy nie?  czy zdołacie? czy te wszystkie pytania to jest  w ogóle wykonalne?  czy to się da przeżyć?  jak to ugryźć?  i czy to w ogóle da się zjeść ? 

Żeby zaraz wyjść STAMTĄD.

Już teraz inni. Zmienieni. Nowi.

I zacząć.

Nareszcie.

ŻYĆ

Wszystkim obecnym i wszystkim przyszłym absolwentom psychologii na AMiSNS gratulujemy !

 

Zespół Wydziału Administracji i Nauk Społecznych

 

Dziękuję Kierownikowi Dziekanatu WAiNS Pani mgr Joannie Polkowskiej za serce, oddanie i przyjaźń, za to czego słowa nie są w stanie wyrazić  a czego sercu będzie brak.

Dziękuję Dziekanowi WAiNS Panu dr Piotrowi Kulikowskiemu za to, że był dla mnie skałą oparcia i wierzył we mnie, mimo iż ja wątpiłam.

Dziękuję wszystkim Wykładowczyniom  i  Wykładowcom, bo gdyby nie Oni – magistrów psychologii nie byłoby dziś.

Dziękuję Pani i Panu Rektor – za utworzenie kierunku psychologia, na którym doświadczyłam prawdziwej Współpracy, Zaufania i Przyjaźni.

 

Anna Skuzińska

kierownik kierunku psychologia

Kierunki medyczne – #rekrutacjatrwa!

Przypominamy – trwa rekrutacja na rok akademicki 2024/2025 r.  Dział Rekrutacji i Promocji AMiSNS czeka na Twoje pytania:451 177 566512 542 967512 543 321  e-mail: rekrutacja@amisns.edu.pl poniedziałek –

Czytaj więcej »