Pierwsi Absolwenci psychologii z dyplomem AMiSNS!

6 lipca 2024 r. odby艂y si臋 饾椊饾椂饾棽饾椏饾槃饾榾饾槆饾棽 饾椉饾棷饾椏饾椉饾椈饾槅 饾椈饾棶 饾椄饾椂饾棽饾椏饾槀饾椈饾椄饾槀 饾椊饾榾饾槅饾棸饾椀饾椉饾椆饾椉饾棿饾椂饾棶. Dziesi臋cioro student贸w pi臋cioletnich jednolitych studi贸w magisterskich przyst膮pi艂o do obron swoich prac dyplomowych i uzyska艂o 饾榿饾槅饾榿饾槀艂饾槅 饾椇饾棶饾棿饾椂饾榾饾榿饾椏贸饾槃 饾椊饾榾饾槅饾棸饾椀饾椉饾椆饾椉饾棿饾椂饾椂.
饾棗饾椏饾椉饾棻饾槆饾槅 饾棓饾棷饾榾饾椉饾椆饾槃饾棽饾椈饾棸饾椂 – tylko Wy wiecie, ile trudu i wyrzecze艅 kosztowa艂o Was doj艣cie do etapu, w kt贸rym mo偶ecie powiedzie膰 o sobie: jestem psychologiem. Jeste艣my dumni z Waszych osi膮gni臋膰 i wierzymy, 偶e czeka Was 艣wietlana przysz艂o艣膰! 呕yczymy Wam wielu sukces贸w w 偶yciu zawodowym i osobistym. Niech ka偶dy dzie艅 przynosi Wam nowe wyzwania, satysfakcj臋 z pracy oraz spe艂nienie marze艅.
Uko艅czenie pi臋cioletniego cyklu kszta艂cenia otwiera przed naszymi Absolwentami drog臋 do pracy w zawodzie psychologa i dalszego podnoszenia kwalifikacji. Fakt otrzymania przez naszych student贸w tytu艂贸w magistra jest dla nas niezwykle szczeg贸lny, gdy偶 s膮 to nie tylko pierwsi absolwenci psychologii w naszej uczelni, ale r贸wnie偶 pierwsi w ca艂ym wojew贸dztwie warmi艅sko-mazurskim.
Ju偶 wkr贸tce kolejni studenci psychologii przyst膮pi膮 do obron swoich prac. 呕yczymy Wam powodzenia, wytrwa艂o艣ci, skupienia na celu i spokoju!