Delegaci Onkologicznego Koła Naukowego AMiSNS na konferencji „ICHAMS” w Dublinie

16 lutego 2024 r. delegaci Onkologicznego Koła Naukowego AMiSNS, pani Margo Wrzesień i pan Patryk Biedka, uczestniczyli w ceremonii otwarcia konferencji „ICHAMS” w Dublinie. W trakcie dwudniowego wydarzenia studenci wystąpili w roli prelegentów wygłaszając i poddając pod ocenę sędziów swoje prezentacje poparte plakatami projektowymi.

Studenci uczestniczyli również w interesujących prezentacjach innych uczestników konferencji – różnorodność ich przekazu była dowodem na to, że badania naukowe mogą być prowadzone na wiele sposobów. Prelegenci udali się również na warsztaty z forensyki, podczas których pozyskali fundamentalne informacje niezbędne do ustalania przyczyn zgonu na podstawie toksykologii zmarłego. Zwieńczeniem dwudniowej konferencji „ICHAMS” była pożegnalna gala rozdania nagród.

Uczestnictwo w wydarzeniu było bezcenną okazją do nawiązania relacji ze studentami medycyny z całego świata, które w przyszłości mogą zaowocować międzynarodową współpracą.

W imieniu studentów serdecznie dziękujemy za pomoc merytoryczną i wsparcie dr Marcie Biedce, opiekunce Onkologicznego Koła Naukowego AMiSNS.

Osoby zainteresowane tematyką poruszoną na konferencji serdecznie zapraszamy do Głównej Biblioteki Lekarskiej (piętro 3, pokój 303), gdzie czeka książka abstraktów z tego wydarzenia.

Dyżur Psychologa

Informujemy o dyżurze psychologa – 19.04.2024 r., piątek, godz. 15:00-16:00. Gabinet B12. Kontakt do Pani mgr Joanny Gawlickiej: jgawlicka@amisns.edu.pl

Czytaj więcej »