AMiSNS zwycięzcą Plebiscytu Gazety Olsztyńskiej

14 lutego, w czasie uroczystej Gali Plebiscytu Edukacyjnego zorganizowanego przez Gazetę Olsztyńską, przyznane zostały zaszczytne tytuły dla najlepszych nauczycieli, szkół i uczelni wyższych z naszego regionu. Zwycięzcą w ostatniej z wymienionych kategorii została Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu.

Plebiscyt Gazety Olsztyńskiej to największe tego typu wydarzenie w naszym regionie i w całej Polsce. Tytuły w dziesięciu kategoriach zostały przyznane najpierw w każdym powiecie, później w województwie, a następnie w skali całego kraju. Całe przedsięwzięcie zwieńczy uroczysta gala, która odbędzie się 2 marca na Zamku Królewskim w Warszawie. Tam również nas nie zabraknie.

W imieniu władz uczelni serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy.

Poniższe zdjęcia pochodzą ze strony internetowej organizatora.

Terminy odbioru dyplomów ukończenia studiów

Szanowni Absolwenci! Przypominamy, że dyplomy ukończenia studiów są do odebrania w Bibliotece AMiSNS 𝗽. 𝟭𝟭𝟬 𝗱𝗼 𝟬𝟯.𝟬𝟴.𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. (włącznie). 𝟎𝟔.-𝟑𝟏.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐫. – 𝐁𝐈𝐁𝐋𝐈𝐎𝐓𝐄𝐊𝐀 𝐍𝐈𝐄𝐂𝐙𝐘𝐍𝐍𝐀