Dr Magdalena Tomczyk o standardach i kontroli zakażeń podczas konferencji naukowo-szkoleniowej

Dnia 18 czerwca 2024 roku odbyła się konferencja naukowo-szkoleniowa pt.: „Profilaktyka zakażeń w praktyce pielęgniarskiej i położniczej”. Spotkanie organizowane przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Elblągu zgromadziło ekspertów z całego regionu, którzy wymienili się wiedzą oraz doświadczeniami podczas wykładów i dyskusji panelowych.

Wśród prezentacji, uznanie zyskał wykład, wygłoszony przez dr n. o zdr. Magdalenę Tomczyk, Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu. Referat zatytułowany „Podstawowe założenia realizacji Ustawy o jakości i bezpieczeństwie pacjenta. Kontrola zakażeń szpitalnych w kontekście obowiązujących i nowych wymagań standardów akredytacyjnych” wzbogacił i usystematyzował wiedzę wśród zgromadzonych słuchaczy.

Gratulujemy Pani Dziekan świetnego wystąpienia i dziękujemy za wkład w rozwój praktyk medycznych.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania, które będą okazją do rozwijania praktycznych umiejętności i dzielenia się wiedzą.

fot. A. Bruchwald

Kierunki medyczne – #rekrutacjatrwa!

Przypominamy – trwa rekrutacja na rok akademicki 2024/2025 r.  Dział Rekrutacji i Promocji AMiSNS czeka na Twoje pytania:451 177 566512 542 967512 543 321  e-mail: rekrutacja@amisns.edu.pl poniedziałek –

Czytaj więcej »