Ruszyła II tura rekrutacji – zapisz się już dziś!

UWAGA! Ruszyła druga tura rekrutacji na bezpłatny kierunek dwusemestralnych studiów podyplomowych Fizjoterapia w końcowej fazie życia pacjentów z niewydolnością oddechową w warunkach domowych z wykorzystaniem narzędzi telemedycznych!
 
Kierunek Fizjoterapia w końcowej fazie życia pacjentów z niewydolnością oddechową w warunkach domowych z wykorzystaniem narzędzi telemedycznych, w skrócie zwany FIZJO, to idealna propozycja dla fizjoterapeutów-pasjonatów, którzy chcą zdobyć wiedzę i umiejętności w zakresie pracy z pacjentami u schyłku życia, z niewydolnością oddechową. Dwusemestralny program nauczania obejmuje szeroki zakres tematów, od fizjoterapii oddechowej, przez techniki masażu, po ćwiczenia lecznicze i wykorzystanie specjalistycznego sprzętu medycznego. Studia skupiają się również na komunikacji interpersonalnej z pacjentami i ich rodzinami oraz na nowoczesnych technologiach teleinformatycznych stosowanych w rehabilitacji. Ich celem jest poprawa jakości życia pacjentów przewlekle chorych przez przygotowanie fizjoterapeutów do efektywnej pracy w domu pacjenta. Nadzór nad programem sprawują dr n. o zdr. Tomasz Zwoliński oraz mgr Agata Gładzka.
 
Zachęcamy do obejrzenia nagrania z Dnia Otwartego FIZJO, który odbył się 20 kwietnia. Nagranie zostało udostępnione na Facebooku uczelni:

https://www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=721888759855001

 

Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych jako jedna z trzynastu uczelni w Polsce otrzymała 2,5 mln złotych dofinansowania z Agencji Badań Medycznych na uruchomienie bezpłatnych studiów podyplomowych.  Kwota ta została przyznana uczelni jako laureatowi konkursu nr ABM/2023/6 na opracowanie i realizację autorskiego programu studiów podyplomowych z zakresu nauk biomedycznych.

Obecne wymogi dynamicznie rozwijającego się sektora biomedycznego, postęp technologiczny i cyfrowy stawiają wyzwania związane z nabywaniem nowej wiedzy, umiejętności, kompetencji. Wyzwaniem jest również bieżące aktualizowanie informacji nabytych w toku wcześniejszej edukacji oraz pracy zawodowej.

Autorskie studia realizowane dzięki projektowi IMPEt (Innowacyjne Metody Podyplomowej Edukacji), odpowiadają  na wyzwania sektora biomedycznego w Polsce. Zakładają hybrydową formę nauczania (stacjonarną i online), z naciskiem na praktyczne zdobywanie umiejętności, a także warsztaty oraz wizyty studyjne.

 

𝙕𝙖𝙧𝙚𝙟𝙚𝙨𝙩𝙧𝙪𝙟 𝙨𝙞𝙚̨!
 

Zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji i Promocji AMiSNS:

451 177 566
512 542 967
512 543 321

e-mail: rekrutacja@amisns.edu.pl

Strona projektu: www.impet.edu.pl

                     

                                                                                           Wejdź z IMPET-em w świat innowacyjnych studiów podyplomowych!

                                                  Realizacja kierunku studiów odbędzie się w ramach projektu “IMPEt – Innowacyjne Metody Podyplomowej Edukacji

                                                                                              w Akademii Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu”.

                                          Projekt „IMPEt – Innowacyjne Metody Podyplomowej Edukacji” został sfinansowany ze środków Agencji Badań Medycznych.

                                                                                                                                     www.abm.gov.pl

Kierunki medyczne – #rekrutacjatrwa!

Przypominamy – trwa rekrutacja na rok akademicki 2024/2025 r.  Dział Rekrutacji i Promocji AMiSNS czeka na Twoje pytania:451 177 566512 542 967512 543 321  e-mail: rekrutacja@amisns.edu.pl poniedziałek –

Czytaj więcej »