„Zamiast kwiatka przynieś karmę dla zwierzaczka” – czwarta edycja akcji na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu

𝐉𝐮ż 𝐰 𝐧𝐚𝐣𝐛𝐥𝐢ż𝐬𝐳𝐲 𝐜𝐳𝐰𝐚𝐫𝐭𝐞𝐤, 𝟒 𝐥𝐢𝐩𝐜𝐚, 𝐫𝐨𝐳𝐩𝐨𝐜𝐳𝐧ą 𝐬𝐢ę 𝐨𝐛𝐫𝐨𝐧𝐲 𝐩𝐫𝐚𝐜 𝐝𝐲𝐩𝐥𝐨𝐦𝐨𝐰𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐭𝐮𝐝𝐞𝐧𝐭ó𝐰 𝐖𝐲𝐝𝐳𝐢𝐚ł𝐮 𝐀𝐝𝐦𝐢𝐧𝐢𝐬𝐭𝐫𝐚𝐜𝐣𝐢 𝐢 𝐍𝐚𝐮𝐤 𝐒𝐩𝐨ł𝐞𝐜𝐳𝐧𝐲𝐜𝐡! To najważniejszy egzamin kończący kolejny etap edukacji. Dziękujemy Wam za wspólne lata, zaangażowanie i wytrwałość!

Zdajemy sobie sprawę, jak wiele trudu włożyliście w naukę i napisanie swoich prac. Wiemy też, że nie byłoby to możliwe bez wsparcia Waszych wspaniałych promotorów. To właśnie za ich zaangażowanie, pomoc i rozumienie bardzo często odwdzięczacie się bukietem kwiatów.  W tym roku, już po raz czwarty w historii naszej uczelni, przychodzimy do Was z trochę innym rozwiązaniem.

Za Waszą sprawą dzień obrony może dać szczęście nie tylko Wam i Waszym najbliższym, ale również istotom potrzebującym pomocy. Mowa o wszystkich zwierzakach, które znalazły swój bezpieczny kąt w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu.

Sprawa jest bardzo prosta. 𝗪 𝗿𝗮𝗺𝗮𝗰𝗵 𝘁𝗲𝗴𝗼𝗿𝗼𝗰𝘇𝗻𝘆𝗰𝗵 𝗼𝗯𝗿𝗼𝗻 𝗽𝗿𝗮𝗰 𝗱𝘆𝗽𝗹𝗼𝗺𝗼𝘄𝘆𝗰𝗵 𝘄𝘀𝘇𝘆𝘀𝘁𝗸𝗶𝗲 𝗰𝗵ę𝘁𝗻𝗲 𝗶 𝘇𝗮𝗶𝗻𝘁𝗲𝗿𝗲𝘀𝗼𝘄𝗮𝗻𝗲 𝗼𝘀𝗼𝗯𝘆 𝘇𝗮𝗺𝗶𝗮𝘀𝘁 𝘀𝘆𝗺𝗯𝗼𝗹𝗶𝗰𝘇𝗻𝗲𝗴𝗼 𝗸𝘄𝗶𝗮𝘁𝗸𝗮 𝗺𝗼𝗴ą 𝗽𝗿𝘇𝘆𝗻𝗶𝗲ść 𝗸𝗮𝗿𝗺ę 𝗱𝗹𝗮 𝘇𝘄𝗶𝗲𝗿𝘇𝗮𝗰𝘇𝗸𝗮.

Pomysłodawcą akcji jest Koło Naukowe Elbląskich Pedagogów AMiSNS. 𝗣𝗿𝘇𝘆𝗻𝗶𝗲𝘀𝗶𝗼𝗻𝗲 𝘀𝗺𝗮𝗸𝗼ł𝘆𝗸𝗶 𝗯ę𝗱𝘇𝗶𝗲 𝗺𝗼ż𝗻𝗮 𝘇𝗼𝘀𝘁𝗮𝘄𝗶ć 𝘄 𝘀𝗽𝗲𝗰𝗷𝗮𝗹𝗻𝗶𝗲 𝗱𝗼 𝘁𝗲𝗴𝗼 𝗽𝗿𝘇𝘆𝗴𝗼𝘁𝗼𝘄𝗮𝗻𝘆𝗺 𝗺𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰𝘂 𝗽𝗿𝘇𝘆 𝗗𝘇𝗶𝗲𝗸𝗮𝗻𝗮𝗰𝗶𝗲 𝗪𝘆𝗱𝘇𝗶𝗮ł𝘂 𝗔𝗱𝗺𝗶𝗻𝗶𝘀𝘁𝗿𝗮𝗰𝗷𝗶 𝗶 𝗡𝗮𝘂𝗸 𝗦𝗽𝗼ł𝗲𝗰𝘇𝗻𝘆𝗰𝗵. Zebrane łakocie przekażemy wspaniałym podopiecznym Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu.

Zdjęcia wykorzystane w grafice pochodzą ze strony schroniska: OTOZ Animals Schroniskow Elblagu

Kierunki medyczne – #rekrutacjatrwa!

Przypominamy – trwa rekrutacja na rok akademicki 2024/2025 r.  Dział Rekrutacji i Promocji AMiSNS czeka na Twoje pytania:451 177 566512 542 967512 543 321  e-mail: rekrutacja@amisns.edu.pl poniedziałek –

Czytaj więcej »