„Zamydlone” – finał akcji Parlamentu Studentów AMiSNS

„Dobiega końca zbiórka mydeł dla domu dla bezdomnych. Dziękuję wszystkim za udział w akcji „Zamydlone”. To niesamowite, że mogłam doświadczyć takiej solidarności społecznej! Dzięki hojności studentów, którzy wzięli udział w akcji pomocy, wykładowców, którzy również nie szczędzili wysiłków, młodzieży ze szkół podstawowych, która aktywnie angażowała się w akcję, oraz mieszkańców naszej okolicy, udało nam się zebrać niemal 120 kg mydła w kostkach!

Wasze zaangażowanie naprawdę czyni różnicę dla tych, którzy potrzebują wsparcia. Mydło jest podstawowym artykułem higienicznym, którego brak może być problemem dla wielu osób, zwłaszcza w trudnych warunkach życia. Dzięki waszej wielkoduszności i pomocnej dłoni, mogę teraz wesprzeć tych, którzy naprawdę tego potrzebują.
Jeszcze raz, ogromne podziękowania dla każdego z Was za hojność, zaangażowanie i otwarte serce!”

𝙈𝙖𝙜𝙙𝙖𝙡𝙚𝙣𝙖 𝙇𝙚𝙬𝙖𝙡𝙨𝙠𝙖 – Zastępca Prezydenta Parlamentu Studentów

Terminy odbioru dyplomów ukończenia studiów

Szanowni Absolwenci! Przypominamy, że dyplomy ukończenia studiów są do odebrania w Bibliotece AMiSNS 𝗽. 𝟭𝟭𝟬 𝗱𝗼 𝟬𝟯.𝟬𝟴.𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. (włącznie). 𝟎𝟔.-𝟑𝟏.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐫. – 𝐁𝐈𝐁𝐋𝐈𝐎𝐓𝐄𝐊𝐀 𝐍𝐈𝐄𝐂𝐙𝐘𝐍𝐍𝐀