Niewidzialni – zbiórka dla podopiecznych Ośrodka Wsparcia i Interwencji Kryzysowej w Elblągu

Studenci kierunku lekarskiego, zrzeszeni w IFMSA-Poland Oddział Kandydat Elbląg, w ramach działań SCORP organizują akcję pn. „Niewidzialni”. Jej celem jest wsparcie samotnych matek z małoletnimi dziećmi oraz kobiet w ciąży zamieszkałych w Ośrodku Wsparcia i Interwencji Kryzysowej w Elblągu.

Inicjatywa skupia się na zbiórce rzeczy niezbędnych dla matek i ich dzieci, takich jak odzież, artykuły higieniczne, żywność oraz zabawki i książki dla dzieci.

Zamiarem organizatorów jest nie tylko dostarczenie pomocy materialnej, ale również przekazanie wsparcia emocjonalnego i poczucia wspólnoty. Samotne matki, które często mogą czuć się izolowane, dzięki tej akcji będą miały szansę doświadczyć solidarności i zrozumienia ze strony społeczności.

Zbiórka jest otwarta dla wszystkich, którzy chcą przyczynić się do tej szlachetnej sprawy. Zachęcamy tych, którzy mogą, aby dołączyli do tej inicjatywy i pomogli uczynić życie kobiet i ich dzieci nieco łatwiejszym poprzez przekazanie przedmiotów, które mogą pomóc im w codziennym życiu. Rzeczy można przynosić od 14-26 maja do Działu Rekrutacji i Promocji (pon.-sob. 8:00-16:00).

Terminy odbioru dyplomów ukończenia studiów

Szanowni Absolwenci! Przypominamy, że dyplomy ukończenia studiów są do odebrania w Bibliotece AMiSNS 𝗽. 𝟭𝟭𝟬 𝗱𝗼 𝟬𝟯.𝟬𝟴.𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. (włącznie). 𝟎𝟔.-𝟑𝟏.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐫. – 𝐁𝐈𝐁𝐋𝐈𝐎𝐓𝐄𝐊𝐀 𝐍𝐈𝐄𝐂𝐙𝐘𝐍𝐍𝐀