IX Spotkanie Wigilijne „Nie Jesteś Sam” z udziałem studentów Wydziału Nauk Społecznych i Administracji

W piątek 15 grudnia 2023 r. przedstawiciele Koła Naukowego Elbląskich Pedagogów, studentki kierunku pedagogika oraz pracownicy i wykładowcy Wydziału Administracji i Nauk Społecznych wzięli udział w Spotkaniu Wigilijnym „Nie Jesteś Sam” dla osób bezdomnych, samotnych i potrzebujących  zorganizowanym już po raz IX na Placu Dworcowym w Elblągu przez Odział Chrześcijańskiej Misji Społecznej „Teen Challange”.

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, w którym nikt nie powinien zostawać sam.  To także czas małych cudów tworzonych przez ludzi o otwartych sercach. To właśnie wrażliwość i chęć niesienia dobra sprawia, że w tym roku już po raz szósty studenci i pracownicy Wydziału Administracji i Nauk Społecznych wspólnymi siłami dołożyli swoją cegiełkę do wsparcia i pomocy osobom bezdomnym i potrzebującym obdarowując ich własnoręcznie przygotowanymi potrawami i specjalnie przygotowanymi paczkami słodyczy. Udowodnili tym, że wspólnymi siłami można wywołać uśmiech sprawiając ogrom przyjemności.

Terminy odbioru dyplomów ukończenia studiów

Szanowni Absolwenci! Przypominamy, że dyplomy ukończenia studiów są do odebrania w Bibliotece AMiSNS 𝗽. 𝟭𝟭𝟬 𝗱𝗼 𝟬𝟯.𝟬𝟴.𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. (włącznie). 𝟎𝟔.-𝟑𝟏.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐫. – 𝐁𝐈𝐁𝐋𝐈𝐎𝐓𝐄𝐊𝐀 𝐍𝐈𝐄𝐂𝐙𝐘𝐍𝐍𝐀