Akademickie Biuro Karier zaprasza na indywidualne konsultacje z uczelnianym doradcą zawodowym!

Nie wiesz, czym chcesz zajmować się w życiu? Chcesz lepiej poznać siebie?

Bilans kompetencji i praca z doradcą zawodowym pomogą Ci poznać swoje możliwości i sformułować cele zawodowe. Dzięki spotkaniom z doradcą uzyskasz wsparcie pomocne w uporządkowaniu wiedzy o sobie.

Szukasz pierwszej pracy?

Nie wiesz jak pokierować karierą?

Praca z doradcą pokaże Ci Twoje mocne strony i wskaże możliwe ścieżki rozwoju.

Szukasz pracy?

Portfolio stworzone podczas bilansu ułatwi Ci stworzenie CV opartego na rzeczywistych kompetencjach, skrojonego pod konkretną branżę lub ofertę pracy.

Chcesz zmienić pracę? Chcesz się przebranżowić, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Bilans kompetencji pozwoli Ci znaleźć mocne strony i możliwości rozwoju w innych dziedzinach.

Konsultacje oparte są na Metodzie Bilansu Kompetencji, która umożliwia rozpoznanie oraz uporządkowanie kompetencji zdobytych w różnym czasie i miejscu (np. w pracy, na kursach, w szkole).

Oferta skierowana jest do studentów Akademii Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu. Termin konsultacji ustalany jest indywidualnie, możliwe jest spotkanie stacjonarne w murach uczelni lub on-line, nawet w godzinach popołudniowych.

Skontaktuj się z mgr Angeliką Jeleniewską pod numerem telefonu 512 542 850 lub mailowo, wysyłając wiadomość na adres a.jeleniewska@amisns.edu.pl, i umów konsultację.

ZAPRASZAMY!!!