Studentka kierunku lekarskiego na Ogólnopolskim Kongresie Immunologii w Warszawie

Pani Edyta Zomkowska, studentka medycyny i koordynator Interdyscyplinarnego Koła Naukowego w AMiSNS, miała zaszczyt uczestniczyć w II Ogólnopolskim Kongresie Immunologii, który odbył się w dniach 5-6 kwietnia w Warszawie. Wydarzenie to zgromadziło czołowych specjalistów z takich dziedzin jak alergologia, dermatologia i otorynolaryngologia. Pani Edyta miała okazję nie tylko uczestniczyć w panelach dyskusyjnych i warsztatach, ale również pogłębić swoją wiedzę na temat nowoczesnych terapii biologicznych w leczeniu astmy, atopowego zapalenia skóry oraz innych powiązanych stanów. W szczególności skupiła się na praktycznych aspektach programu lekowego B.124 oraz problematyce przewlekłego zapalenia błony śluzowej nosa i zatok przynosowych. Jej udział w Kongresie stanowił nie tylko możliwość rozwijania kompetencji, ale także platformę do wymiany doświadczeń z wybitnymi ekspertami.

Cieszy nas, że nasi studenci dążą do ciągłego rozwoju i czerpią wiedzę z wszelkich dostępnych źródeł oraz budują relacje, które zaprocentują w przyszłym, zawodowym życiu.

Terminy odbioru dyplomów ukończenia studiów

Szanowni Absolwenci! Przypominamy, że dyplomy ukończenia studiów są do odebrania w Bibliotece AMiSNS 𝗽. 𝟭𝟭𝟬 𝗱𝗼 𝟬𝟯.𝟬𝟴.𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. (włącznie). 𝟎𝟔.-𝟑𝟏.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐫. – 𝐁𝐈𝐁𝐋𝐈𝐎𝐓𝐄𝐊𝐀 𝐍𝐈𝐄𝐂𝐙𝐘𝐍𝐍𝐀