Zapraszamy na spotkanie IFMSA-Poland

Zapraszamy wszystkich członków IFMSA-Poland oraz studentów zainteresowanych działaniem w elbląskim oddziale kandydackim IFMSA-Poland na spotkanie, które odbędzie się 12 grudnia o godzinie 8:45 w sali B 08.

WAŻNE!

Zaproszenie dedykowane jest dla WSZYSTKICH studentów kierunków medycznych, czyli dla studentów Wydziału Lekarskiego oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu.

„Podczas krótkiego spotkania każdy z koordynatorów będzie zapisywał chętnych do działania w konkretnych programach stałych. Dopełnimy formalności związanych z płatnością składki członkowskiej. Przedstawimy akcje oraz warsztaty, które planujemy w najbliższym czasie zrealizować oraz zawiążemy grupy robocze. Do zobaczenia!”

Pan Dawid Pilewski, Prezydent Oddziału Kandydackiego w Elblągu IFMSA-Poland.

Terminy odbioru dyplomów ukończenia studiów

Szanowni Absolwenci! Przypominamy, że dyplomy ukończenia studiów są do odebrania w Bibliotece AMiSNS 𝗽. 𝟭𝟭𝟬 𝗱𝗼 𝟬𝟯.𝟬𝟴.𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. (włącznie). 𝟎𝟔.-𝟑𝟏.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟒 𝐫. – 𝐁𝐈𝐁𝐋𝐈𝐎𝐓𝐄𝐊𝐀 𝐍𝐈𝐄𝐂𝐙𝐘𝐍𝐍𝐀